پیدا کردن آیکن مورد نظر با iconfinder.com

حقیقت این است که روش دانلود مجموعه آیکن به شکلی که تا به امروز در این سایت قرار داده می‌شد، قدیمی شده است و روش بسیار بهتری برای این کار وجود دارد تا به سادگی به آیکن مورد نظر خود که برای کار طراحی و سایر کارهایی که در آن به آیکن نیاز دارید برسید. دیگر لازم نیست یک بخش چند گیگابایتی از هارد دیسک خود را به آیکن های مختلف اختصاص بدهید و برای پیدا کردن یک آیکن وقت طولانی صرف جستجو در این آیکن‌ها بگذرانید.

آیا تا به حال در گوگل به دنبال یک عکس خاص از یک فرد مشهور یا هر عکس دیگری گشته اید؟ روش کار به همین سادگی است ولی با یک تفاوت کوچک. در گوگل هم می توان به دنبال آیکن گشت ولی آیا اگر یک جستجوگر مختص برای جستجوی آیکن که امکانات مناسبی برای این کار فراهم کند باشد بهتر نیست. سایت iconfinder.com یکی از همین موتورهای جستجوی آیکن است که تا به حال بیش از ۲٫۲۰۰٫۰۰۰ آیکن رایگان و پولی را در خودش جای داده است.

iconfinder.com logo

برای شروع جستجو، نام آیکنی که لازم دارید را به انگلیسی در فیلد جستجو وارد کنید و دکمه جستجو که به شکل یک ذره‌بین است را فشار دهید. مثلا ً من به آیکن فیسبوک نیاز دارم و کلمه facebook را وارد کرده و دکمه جستجو را می‌زنم. بعد اگر قصد پرداخت هزینه ندارید از سمت چپ فیلتر free را فعال کتید تا فقط آیکن های رایگان را نشان دهد. روی آیکن کلیک کرده و در صفحه بعد با توجه به فرمت مورد نظر، دکمه download را کلیک کنید. کار تمام شد!

همچنین می توانید یک مجموعه آیکن برای خودتان ایجاد کرده و آیکن مورد نظر را برای استفاده بعدی در این مجموعه قرار دهید. این قابلیت با کلیک روی Add to collection در  سمت راست و بالای صفحه دانلود آیکن را امکان پذیر است. برای این کار باید عضو سایت باشید. در صفحه اول یک سری دسته‌بندی هم وجود دارد که می توانید از آنها هم استفاده کنید. امکانات دیگری هم در سایت هست که با کمی صرف وقت می‌توانید یاد بگیرید و چیز مشکل و پیچیده ای نیست.

آدرس سایت را دوباره برای شما می نویسم: www.iconfinder.com

موفق باشید

 

لطفا برای حمایت از این سایت، با آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی بالا، این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. متشکرم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*