۱۵ پالت‌ رنگی FLAT برای طراحی

یکی از مسائلی که در طراحی و به خصوص طراحی سایت با آن مواجه هستیم، انتخاب رنگ مناسب است. یک سبک از طراحی سایت به نام FLAT وجود دارد که طرفداران خاص خودش را دارد. در این نوشته یک ابزار آنلاین طراحی معرفی می کنم که به شما امکان انتخاب رنگ‌های FLAT را به آسانی میسر می کند.

FLAT UI COLORS 2

سایت flatuicolors.com که به تازگی یک به‌روزرسانی کامل داشته است در واقع حالا شامل چندین پالت‌ رنگی FLAT برای استفاده در طراحی است. قبلا ً فقط چند رنگ محدود در این سایت ارائه می‌شد و دسته‌بندی خاصی هم وجود نداشت اما در حال حاضر ۱۵ پالت رنگی مختلف با حدود ۲۸۰ رنگ را در اختیار شما قرار می دهد.

استفاده از این ابزار آنلاین کاملا ً رایگان است و هیچ هزینه ای برای شما ندارد. موضوع پالت های رنگی بر اساس کشورهای مختلف نظیر آمریکا، فرانسه، کانادا و … است. یک پالت رنگی هم به نام FLAT UI Palette دارد که همان چند تا رنگ محدود نسخه اول سایت را برای شما فراهم کرده است.

استفاده از رنگ‌ها هم به سادگی چند کلیک است. ابتدا روی پالت مورد نظر کلیک کنید. بعد از بین رنگ‌ها روی رنگ مورد نظر کلیک کنید. کد رنگ در حافظه سیستم عامل copy  شده و می توانید آن را هر جایی که دوست دارید paste کنید (به عنوان مثال در محیط کدنویسی که از آن استفاده می کنید).

حالت پیشفرض هم کد HEX  رنگ است ولی می توانید کد RGB یا دیگر مدل‌ها را قبل از کلیک روی رنگ در سایت و در بالای صفحه انتخاب کنید. به این ترتیت رنگ مورد نظر در قالب آن مدل که انتخاب کردید در حافظه copy می شود.

برای ورود به این ابزار آنلاین کلیک کنید

 

لطفا برای حمایت از این سایت، با آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی بالا، این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. متشکرم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*