چند آهنگ زیبا برای قرار دادن در وبلاگ

در این پست چند تا آهنگ بدون کلام زیبا و معروف رو برای شما قرار می دهم که می توانید از اون ها استفاده کرده و در وبلاگ خود قرار دهید. روش قرار دادن موسیقی در وبلاگ را هم قبلا ً در یک پست جداگانه قرار داده بودم.

لینک آهنگ cavatina از Stanley Myers:
http://www.my-template.ir/music/cavatina.mp3
لینک آهنگ godfather 1:
http://www.my-template.ir/music/godfather-1.mp3
لینک آهنگ romance:
http://www.my-template.ir/music/romance.mp3

اگر نمی دونید چطور این آهنگ ها رو در وبلاگ قرار بدهید، این پست را ببینید. در ضمن با کلیک روی لینک هر کدام از آهنگ ها، می تونید اون رو دانلود کنید.
نکته ۱: بهتره قرار دادن آهنگ در وبلاگ به گونه ای باشه که به اختیار مخاطب آهنگ پخش بشه. این از یک طرف احترام به خواست کاربره و از طرف دیگه ممکنه پخش آهنگ باعث حواس پرتی کاربر بشه پس بهتره اجازه بدهیم کاربر با خواست خودش پخش شدن موزیک در وبلاگ را انتخاب کنه.
برای این کار باید کد پخش موسیقی در وبلاگ یک تغییر جزئی بدهیم:

خاصیت autostart را برابر false قرار دادیم تا خود به خود با بار شدن صفحه، موزیک پخش نشود و اگر کاربر خواست روی دکمه شروع آهنگ کلیک کند و آهنگ شروع به پخش شدن کند.
نکته ۲: با وجود اینکه تگ embed توسط مرورگرهای معروف Mozilla Firefox، Google Chrome، Opera و Internet Explorer پشتیبانی می شود ولی کد بالا تنها در Internet Explorer جواب داد (تست کردم) و برای سایر مرورگرها باید از روش های دیگری استفاده کرد.

لطفا برای حمایت از این سایت، با آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی بالا، این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. متشکرم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*