قالب من

قالب وبلاگ، مطالب آموزشی و ابزارهای طراحی
دسته بندی: مطالب آموشی

قسمت کدهای اضافی کاربر

نویسنده:
۲۲ مرداد ۹۳
لطفا ً اگر این مطلب رو می پسندید، لینک پسند زیر رو فشار بدهید.

در این پست یک نکته در مورد روش قرار دادن امکانات جانبی نظیر ساعت، نظرسنجی، آمارگیر و … عنوان می شود. قرار دادن این کدها به صورت دستی در قسمت ویرایش قالب، کار درستی به نظر نمی رسد. اگر شما با زبان html و css آشنایی کافی نداشته باشید ممکن است باعث به هم ریختگی قالب شوید و مجبور شوید دوباره از کد اصلی قالب استفاده کنید.
در سیستم های وبلاگدهی نظیر بلاگفا و پرشین بلاگ، در قسمت مدیریت وبلاگ، قسمتی تحت عنوان کدهای اضافی کاربر وجود دارد که شما می بایست کدهایی نظیر ساعت، نظرسنجی، آمارگیر و … را اینجا قرار دهید چون طراحان قالب عموما ً برای این قسمت یک بلوک اختصاص می دهند (مثلا ً قالب های ارائه شده این وب سایت همه همین گونه هستند). به این ترتیب بدون اینکه قالب خود را ویرایش کنید می توانید کدهای خود را در قالب وبلاگ در خودتان در قسمت ویژه ای برای همین منظور، قرار دهید.
توصیه جدی من این است که این کار را انجام دهید چون نیازی هم به دانستن زبان html و css (که کار مشکل تری است) نیست و همچنین در سیستم پرشین بلاگ در حال حاضر، امکان قرار دادن کد جاوا اسکریپت در قسمت ویرایش قالب نیست پس شما مجبور هستید کدهای جاوا اسکریپت خود را در این قسمت (کدهای اضافی وبلاگ) قرار دهید.

لطفا ً اگر این مطلب را مفید می‌دانید، با کلیک روی آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی در بالا، این مطلب را به اشتراک بگذارید.

برچسب ها: , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


خرید کارت شارژ