قسمت آرشیو وبلاگ در پرشین بلاگ

شاید برای شما هم که در پرشین بلاگ پیش آمده که بعد از اینکه قالب خود را ویرایش می کنید با مشکل نشان داده نشدن محتوای قسمت آرشیو وبلاگ رو به رو شده اید. نمی دونم که این مشکل دقیقا ً از چیه ولی مطمئن هستم از قالب نیست چون با قالب های اصلی خود سیستم پرشین بلاگ هم همین مشکل وجود داره. البته این مشکل در مورد بلوک های دیگه مشاهده نشده و فقط بلوک آرشیو اینطوریه.

persianblog-archive

برای رفع این مشکل یک راه حل تجربی دارم که ۱۰۰ درصد جواب میده:

۱٫  برای حل این مشکل به قسمت “تنظیمات عمومی وبلاگ” در قسمت مدیریت وبلاگ خودتان در پرشین بلاگ بروید.

۲٫ در قسمت “اجزای قابل نمایش” تیک کنار “جعبه آرشیو ” را بردارید و دکمه ذخیره رو بزنید. صبر کنید تا تنظیمات جدید ذخیره شده و صفحه به روز بشه.

۳٫ حالا باید تیک کنار “جعبه آرشیو” نباشه. دوباره تیک کنار “جعبه آرشیو” رو بزنید و دکمه ذخیره رو بزنید و صبر کنید تا تنظیمات ذخیره بشه.

۴٫ در نهایت از منو سمت راست ، “مشاهده وبلاگ” رو بزنید. بهتره یک بار هم صفحه رو refresh کنید ( با کلید F5 ). خواهید دید که محتوای قسمت آرشیو وبلاگ نمایش داده میشه.

امیدوارم این آموزش به کار شما اومده باشه. اگر این مطلب و یا هر کدام از مطالب این سایت رو دوست داشتید می تونید آنها رو در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. برای این کار از مجموعه لینک های قسمت پایینی پست می تونید استفاده کنید.

لطفا برای حمایت از این سایت، با آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی بالا، این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. متشکرم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*