قالب pinkcouple پرشین بلاگ

قالب pinkcouple رو برای کاربران عزیز پرشین بلاگ قرار می دهم. این قالب یک قالب گرافیکی هستش که از رنگ صورتی در همه جای استفاده شده و برای همین شاید به ذهن خطور کنه که این قالب یک قالب دخترونه است. سرصفحه قالب هم خیلی قشنگه و عکس یک زوج خوشبخت هم درونش می بینید!

رنگبندی این قالب و به خصوص سرصفحه قالب، شاد است و خبری از غم و غصه درونش نیست و هر چی هست گل و بلبل و قلب و محبته! اگر در وبلاگ خودتون عکس قرار می دهید این قالب مناسب شماست چون عرض قسمت مطالب زیاده و تا ۶۰۰ پیکسل هم اجازه داده شده و بیشترش اتوماتیک تنظیم میشه روی ۶۰۰٫

حجم عکس های قالب نسبت به قالب های دیگه این سایت بیشتر است و حدود ۲۵۳ کیلوبایت است و بیشترش هم به خاطر عکس سرصفحه است که حدود ۱۸۵ کیلوبایت حجم داره. با این حال قالبیه که ارزش استفاده کردن داره و الان با این اینترنت های پرسرعت، لازم نیست که حجم قالب رو بیش از اندازه کم کرد و با اینترنت من که مشکلی نبود.

در این قالب هم از استفاده از جدول (به عنوان ساختار اصلی قالب) اجتناب شده و از تگ div و CSS برای کدنویسی قالب کمک گرفته شده است. و از CSS داخلی هم استفاده شده که به شما این امکان را می دهد که در صورت آشنایی با زبان HTML و CSS ، به راحتی قالب را به فرم دلخواه خود ویرایش کنید.

طراح قالب: فرزانه صدرنیا
سیستم قالب: پرشین بلاگ
امکانات قالب:
– تمام امکانات موجود در پرشین بلاگ
– تنظیم خودکار عرض عکسهای بزرگ استفاده شده در نوشته جهت جلوگیری از خراب شدن قالب
– تگ ها (موضوعات وبلاگ) به صورت اسکرول
– استفاده از CSS به صورت داخلی

قالب pinkcoupleپرشین بلاگ

مشاهده قالب | دانلود قالب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*