قالب pinkcouple پرشین بلاگ

قالب pinkcouple رو برای کاربران عزیز پرشین بلاگ قرار می دهم. این قالب یک قالب گرافیکی هستش که از رنگ صورتی در همه جای استفاده شده و برای همین شاید به ذهن خطور کنه که این قالب یک قالب دخترونه است. سرصفحه قالب هم خیلی قشنگه و عکس یک زوج خوشبخت هم درونش می بینید!

رنگبندی این قالب و به خصوص سرصفحه قالب، شاد است و خبری از غم و غصه درونش نیست و هر چی هست گل و بلبل و قلب و محبته! اگر در وبلاگ خودتون عکس قرار می دهید این قالب مناسب شماست چون عرض قسمت مطالب زیاده و تا ۶۰۰ پیکسل هم اجازه داده شده و بیشترش اتوماتیک تنظیم میشه روی ۶۰۰٫

حجم عکس های قالب نسبت به قالب های دیگه این سایت بیشتر است و حدود ۲۵۳ کیلوبایت است و بیشترش هم به خاطر عکس سرصفحه است که حدود ۱۸۵ کیلوبایت حجم داره. با این حال قالبیه که ارزش استفاده کردن داره و الان با این اینترنت های پرسرعت، لازم نیست که حجم قالب رو بیش از اندازه کم کرد و با اینترنت من که مشکلی نبود.

در این قالب هم از استفاده از جدول (به عنوان ساختار اصلی قالب) اجتناب شده و از تگ div و CSS برای کدنویسی قالب کمک گرفته شده است. و از CSS داخلی هم استفاده شده که به شما این امکان را می دهد که در صورت آشنایی با زبان HTML و CSS ، به راحتی قالب را به فرم دلخواه خود ویرایش کنید.

طراح قالب: فرزانه صدرنیا
سیستم قالب: پرشین بلاگ
امکانات قالب:
– تمام امکانات موجود در پرشین بلاگ
– تنظیم خودکار عرض عکسهای بزرگ استفاده شده در نوشته جهت جلوگیری از خراب شدن قالب
– تگ ها (موضوعات وبلاگ) به صورت اسکرول
– استفاده از CSS به صورت داخلی

قالب pinkcoupleپرشین بلاگ

مشاهده قالب | دانلود قالب

لطفا برای حمایت از این سایت، با آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی بالا، این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. متشکرم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*