قالب nightlife پرشین بلاگ

در این نوشته و امروز هم یک قالب زیبا برای دوستان پرشین بلاگی قرار می دهم که امیدوارم مورد توجه قرار بگیره. این قالب اسمش هست nightlife که یک واژه انگلیسی که فکر کنم منظور همه کارهایی که در شب انجام میشه. این قالب یک قالب کاملا ً تیره است و در سرصفحه قالب هم عکسی از فضای یک شهر در شب و تاریکی قرار گرفته.

همون طور که گفتم این قالب برای کاربرای پرشین بلاگ است اما قالب های خانم صدرنیا (که این قالب هفتمین آنها بود) را به بلاگفا هم تبدیل خواهم کرد. این قالب همه امکانات فعلی پرشین بلاگ رو داراست و حتی کدهای قسمت هایی نظیر صفحه تماس با ما که هنوز پرشین بلاگ آن را فعال نکرده هم در قالب تعبیه شده است.

اگر دوست دارید که یک قالب تیره و سبک داشته باشید و در عین سادگی یک نمای زیبا را به کاربران وبلاگ خودتون هدیه کنید، پیشنهاد می کنم که از این قالب استفاده کنید. حجم عکس های استفاده شده در قالب خیلی کم و فقط حدود ۱۵ کیلوبایت است. حجم کد قالب هم در حالت اصلی در همان حدود ۱۵ کیلوبایت است.

در پایان هم باید بگم در این قالب از استفاده از جدول (که یک روش قدیمی تر است) اجتناب شده و از تگ div و CSS برای کدنویسی قالب کمک گرفته شده است. در ضمن از CSS داخلی هم استفاده شده که به شما این امکان را می دهد که در صورت آشنایی با زبان HTML و CSS ، به راحتی قالب را به فرم دلخواه خود ویرایش کنید.

طراح قالب: فرزانه صدرنیا
سیستم قالب: پرشین بلاگ
امکانات قالب:
– تمام امکانات موجود در پرشین بلاگ
– تنظیم خودکار عرض عکسهای بزرگ استفاده شده در نوشته جهت جلوگیری از خراب شدن قالب
– تگ ها (موضوعات وبلاگ) به صورت اسکرول
– استفاده از CSS به صورت داخلی

قالب nightlife پرشین بلاگ

مشاهده قالب | دانلود قالب

لطفا برای حمایت از این سایت، با آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی بالا، این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. متشکرم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*