قالب citytree بلاگفا

خیلی وقت میشه که قالب هایی که قول دادم ترجمه کنم رو رها کرده بودم و بعد از حدود سه چهار ماه ، یک قالب دیگه رو به بلاگفا ترجمه کردم. اسم این قالب citytree هستش که قبلا ً برای پرشین بلاگ قرار داده بودم و الان به بلاگفا ترجمه کردم. (از قالب های طراحی شده خانم صدرنیا)

رنگ قالب سیاه کار شده با پس زمینه نارنجی و سرصفحه قالب یک شهر رو کوچک شده نشون میده با یک درخت و رنگین کمان زیبا و تاکید بر روی درخت هست. یکی از قالب هایی است که من از بقیه بیشتر بهش علاقه دارم و به نظرم از قالب های زیباتر این مجموعه است.

حجم عکس های قالب حدود ۳۱ کیلوبایت است و در نتیجه یک قالب سبک است. همچنین حجم کد قالب اصلی (بدون تغییر در آن) حدود ۱۲ کیلوبایت است که نشان می دهد که حجم کد قالب کم بوده و از دو تا قبلی ها هم کمتر است. پس با خیال راحت ازش استفاده کنید و مطمئن باشید وبلاگ شما با این قالب زود لود میشه.

در این قالب از استفاده از جدول (به عنوان ساختار اصلی قالب) اجتناب شده و از تگ div و CSS برای کدنویسی قالب کمک گرفته شده است که روش جدیدتر و به روزتری نسبت به استفاده از جدول است. در ضمن از CSS داخلی هم استفاده شده که به استفاده کننده قالب این امکان را می دهد که در صورت آشنایی با زبان HTML و CSS ، به راحتی قالب را به فرم دلخواه خود ویرایش کند.

طراح قالب: فرزانه صدرنیا
سیستم قالب: بلاگفا
امکانات قالب:
– تمام امکانات موجود در بلاگفا
– تنظیم خودکار عرض عکسهای بزرگ استفاده شده در نوشته جهت جلوگیری از خراب شدن قالب
– تگ ها به صورت اسکرول
– استفاده از CSS به صورت داخلی

قالب citytree بلاگفا

مشاهده قالب | دانلود قالب

لطفا برای حمایت از این سایت، با آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی بالا، این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. متشکرم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*