قالب citysleeps بلاگفا

چهارمین قالب بلاگفا رو آماده کردم و تست کردم و الان برای دانلود شما قرار می دهم. قالب citysleeps بلاگفا که یک قالب با پس زمینه نارنجی است و قسمت اصلی قالب هم مشکی کار شده. در ضمن سرصفحه قالب هم یک سری ساختمان شهری رو به تصویر کشیده که زیبایی خاصی به قالب داده.

اسم قالب citysleeps است که از دو کلمه city به معنی شهر و sleeps به معنی خواب بودن هستش و یعنی این شهر ما هنوز خوابه و بیدار نشده هنوز (این رو از عکس سرصفحه هم میشه فهمید). نمی تونم بگم این قالب دقیقا ً برای چه وبلاگ هایی مناسب هست به همین خاطر این قالب رو عمومی در نظر می گیرم.

حجم عکس های قالب حدود ۴۲ کیلوبایت است و در نتیجه یک قالب سبک است. حجم کد قالب اصلی (بدون تغییر در آن) حدود ۱۳ کیلوبایت است که نشان می دهد که حجم کد قالب هم کم است حتی ۱ کیلوبایت کمتر از قالب قبلی که حجم کدش کم بود. در نتیجه با استفاده از این قالب خیال شما بابت سرعت بارگیری صفحات وبلاگ راحت خواهد بود.

از لحاظ گرافیکی این قالب به نظر من جزء سه تا قالب برتر مجموعه ۱۰ تایی قالب های خانم صدرنیا است (از نظر من). به خصوص به نظرم نقطه قوت قالب، قسمت سرصفحه قالب است و پس زمینه خیلی مناسبی هم برای قالب انتخاب شده است. نمیگم بهترین قالب ولی از بهترین است.

در این قالب از استفاده از جدول (به عنوان ساختار اصلی قالب) اجتناب شده و از تگ div و CSS برای کدنویسی قالب کمک گرفته شده است که روش جدیدتر و به روزتری نسبت به استفاده از جدول است. در ضمن از CSS داخلی هم استفاده شده که به استفاده کننده قالب این امکان را می دهد که در صورت آشنایی با زبان HTML و CSS ، به راحتی قالب را به فرم دلخواه خود ویرایش کند.

طراح قالب: فرزانه صدرنیا
سیستم قالب: بلاگفا
امکانات قالب:
– تمام امکانات موجود در بلاگفا
– تنظیم خودکار عرض عکسهای بزرگ استفاده شده در نوشته جهت جلوگیری از خراب شدن قالب
– تگ ها به صورت اسکرول
– استفاده از CSS به صورت داخلی

قالب citysleeps بلاگفا

مشاهده قالب | دانلود قالب

لطفا برای حمایت از این سایت، با آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی بالا، این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. متشکرم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*