قالب black بلاگفا

سومین قالب بلاگفا را آماده کردم و برای شما قرار می دهم. قالب black بلاگفا که یک قالب با پس زمینه تیره است و عرض قالب درست بر خلاف دو قالب قبلی زیاده و با عکس سرصفحه ای که داره من رو یاد وبلاگ هایی که قبلا ً در مورد هک کردن و … وجود داشت می اندازه!

اسم قالب black است یعنی سیاه یا مشکی و تناسب هم داره چون همه قالب جز قسمت مطالب وبلاگ یعنی پس زمینه ، سرصفحه و حتی ستون کناری، به رنگ سیاه هستند. کلا ً اگر دنبال یک قالب تیره می گردید این قالب مناسب شماست و اگر دنبال یک قالب با عرض زیاد برای قسمت مطالب هستید.

حجم عکس های قالب حدود ۱۴۱ کیلوبایت است و در نتیجه نمیشه گفت با یک قالب خیلی سبک روبرو هستیم. اما حجم کد قالب اصلی (بدون تغییر در آن) حدود ۱۴ کیلوبایت است که نشان می دهد که حجم کد قالب هم کم است حتی کمتر از دو قالب قبلی (هرچند عجیب به نظر می رسه).

از لحاظ گرافیکی من این قالب می پسندم. سرصفحه قالب ، پس زمینه، ستون سمت راست و حتی ستون سمت مطالب گرافیک زیبایی دارند و به خصوص ترکیب این قسمت ها نشون میده که طراح قالب به خوبی به کارش وارد بوده و دقت کافی رو در طراحی قالب انجام داده است.

در این قالب از استفاده از جدول (به عنوان ساختار اصلی قالب) اجتناب شده و از تگ div و CSS برای کدنویسی قالب کمک گرفته شده است که روش جدیدتر و به روزتری نسبت به استفاده از جدول است. در ضمن از CSS داخلی هم استفاده شده که به استفاده کننده قالب این امکان را می دهد که در صورت آشنایی با زبان HTML و CSS ، به راحتی قالب را به فرم دلخواه خود ویرایش کند.

طراح قالب: فرزانه صدرنیا
سیستم قالب: بلاگفا
امکانات قالب:
– تمام امکانات موجود در بلاگفا
– تنظیم خودکار عرض عکسهای بزرگ استفاده شده در نوشته جهت جلوگیری از خراب شدن قالب
– تگ ها به صورت اسکرول
– استفاده از CSS به صورت داخلی

قالب black بلاگفا

مشاهده قالب | دانلود قالب

لطفا برای حمایت از این سایت، با آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی بالا، این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. متشکرم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*