قالب من

قالب وبلاگ، مطالب آموزشی و ابزارهای طراحی
دسته بندی: قالب پرشین بلاگ

قالب شماره ۰۲۱ پرشین بلاگ

نویسنده:
۴ خرداد ۹۴
لطفا ً اگر این مطلب رو می پسندید، لینک پسند زیر رو فشار بدهید.

دو سه هفته ای میشه که بلاگفا مشکل داره و به همین دلیل من دسترسی به قالب های پیش فرض بلاگفا ندارم و به همین خاطر دست به کار شدم و خودم یک قالب جدید برای شما کاربران عزیز پرشین بلاگ آماده کردم. طراحی این قالب با قالب های قبلی ساخت خودم تفاوت هایی داره و یک یک قابلیت جدید به قالب اضافه شده: جایی برای قرار دادن بنر تبلیغاتی.

البته پرشین بلاگ برای قرار دادن تبلیغات توسط کاربران در وبلاگ خودشان محدودیت هایی اعمال کرده ولی قرار دادن یک یا دو بنر ۴۶۸*۶۰ فکر نمی کنم مشکلی به وجود بیاره چون مثلا ً شما در یک موضوع خاص کار می کنید و یکی دو تا بنر تبلیغی هم قرار می دهید و این تبدیل وبلاگ به فروشگاه اینترنتی نیست.

به هر حال برای قرار دادن تبلیغات بنری باید اندازه بنر شما ۴۶۸*۶۰ باشه و بعد بنر را در یک جایی در اینترنت آپلود کنید و آدرس http://www.my-template.ir/templates/021/ads.jpg را در قالب پیدا کنید و آدرس بنر آپلود شده خودتان را به جای آن قرار بدهید. همچنین عبارت your-ad-link را در قالب جستجو کنید و آدرس سایت یا وبلاگی که کاربران بعد از کلیک روی بنر باید به آنجا هدایت شوند را جایگزین کنید.

اگر هم اصلا ً قصد استفاده از این قسمت را ندارید و می خواهید کلا ً این قسمت را حذف کنید باید تگ advertisement را در کد قالب پیدا کرده و آن را همراه محتویات آن حذف کنید تا این قسمت از قالب حذف شود. یعنی کدهای زیر را باید از قالب حذف کنید:

اندازه قالب: ۱۰۲۴ * ۷۶۸
سازگاری: IE 11 , Firefox 37
حجم قالب: ۳۵٫۵ کیلوبایت

قالب شماره 021

مشاهده قالب | دانلود قالب

لطفا ً اگر این مطلب را مفید می‌دانید، با کلیک روی آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی در بالا، این مطلب را به اشتراک بگذارید.

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


خرید کارت شارژ