قالب شماره ۰۲۱ پرشین بلاگ

دو سه هفته ای میشه که بلاگفا مشکل داره و به همین دلیل من دسترسی به قالب های پیش فرض بلاگفا ندارم و به همین خاطر دست به کار شدم و خودم یک قالب جدید برای شما کاربران عزیز پرشین بلاگ آماده کردم. طراحی این قالب با قالب های قبلی ساخت خودم تفاوت هایی داره و یک یک قابلیت جدید به قالب اضافه شده: جایی برای قرار دادن بنر تبلیغاتی.

البته پرشین بلاگ برای قرار دادن تبلیغات توسط کاربران در وبلاگ خودشان محدودیت هایی اعمال کرده ولی قرار دادن یک یا دو بنر ۴۶۸*۶۰ فکر نمی کنم مشکلی به وجود بیاره چون مثلا ً شما در یک موضوع خاص کار می کنید و یکی دو تا بنر تبلیغی هم قرار می دهید و این تبدیل وبلاگ به فروشگاه اینترنتی نیست.

به هر حال برای قرار دادن تبلیغات بنری باید اندازه بنر شما ۴۶۸*۶۰ باشه و بعد بنر را در یک جایی در اینترنت آپلود کنید و آدرس http://www.my-template.ir/templates/021/ads.jpg را در قالب پیدا کنید و آدرس بنر آپلود شده خودتان را به جای آن قرار بدهید. همچنین عبارت your-ad-link را در قالب جستجو کنید و آدرس سایت یا وبلاگی که کاربران بعد از کلیک روی بنر باید به آنجا هدایت شوند را جایگزین کنید.

اگر هم اصلا ً قصد استفاده از این قسمت را ندارید و می خواهید کلا ً این قسمت را حذف کنید باید تگ advertisement را در کد قالب پیدا کرده و آن را همراه محتویات آن حذف کنید تا این قسمت از قالب حذف شود. یعنی کدهای زیر را باید از قالب حذف کنید:

اندازه قالب: ۱۰۲۴ * ۷۶۸
سازگاری: IE 11 , Firefox 37
حجم قالب: ۳۵٫۵ کیلوبایت

قالب شماره 021

مشاهده قالب | دانلود قالب

لطفا برای حمایت از این سایت، با آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی بالا، این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. متشکرم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*