قالب شماره ۰۲۰ پرشین بلاگ

قالب قبلی که قرار دادم یک قالب عاشقانه بود. در سر صفحه اون قالب از عکس یک مرد استفاده شده بود، یک مرد تنها. شاید بعضی کاربران دختر باشند و بخواهند عکس سر صفحه عکس یک دختر باشه یا به هر دلیل دیگه عکس دختر تنها را به پسر ترجیح بدهند. برای همین دلیل قالب قبلی رو این بار با سر صفحه یک دختر (این بار هم تنها) قرار می دهم. این طور رعایت حقوق زن و مرد هم انجام میشه!!

راستی یک نکته رو راجع به این دو تا قالب و بعضی قالب های دیگه که قسمت هایی مثل مطالب اخیر یا کلمات کلیدی اون ها رو به پانوشت قالب انتقال دادم میگم. دلیل کلی اینه که کاربران وقتی وارد وبلاگ شما می شوند، مشغول پیمایش صفحه رو به سمت پایین میشن و وقتی به آخر صفحه می رسند گاها ً صفحه رو می بندند و به همین دلیل من بعضی بلوک ها رو در پاصفحه قرار دادم تا گزینه هایی برای بازدید کننده وبلاگ نشان داده بشه تا از قسمت های دیگه وبلاگ شما دیدن کنه.

ضمن اینکه قسمتی مثل کلمات کلیدی می تونه خیلی خیلی طولانی بشه و صفحه شما رو خیلی خیلی دراز کنه به همین دلیل اون رو به صورت متحرک قرار داده و اندازه معقولی برای این قسمت اختصاص دادم (با توجه به قالب). همچنین قسمتی مثل لینکستان رو این طور نکردم چون کسانی که با شما تبادل لینک می کنند انتظار دارند لینک اونها به صورت ثابت و همیشگی نشان داده بشه لذا اون رو به پا صفحه هم منتقل نکردم.

اندازه قالب: ۱۰۲۴ * ۷۶۸
سازگاری: IE 11 , Firefox 35
حجم قالب: ۴۴٫۶ کیلوبایت

قالب شماره 020

مشاهده قالب | دانلود قالب

لطفا برای حمایت از این سایت، با آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی بالا، این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. متشکرم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*