سالروز افتتاح وب سایت قالب من

دیروز سالروز افتتاح و ارسال اولین پست این وب سایت بود. در طول این مدت من سعی کردم مطالب مناسبی برای استفاده شما بازدید کنندگان عزیز قرار بدم. در ابتدای کار فقط قالب وبلاگ پرشین بلاگ و در ادامه کار مطالب آموزشی و کدهای جاوا اسکریپت کاربردی قرار دادم و بعدا ً قسمتی با عنوان ابزارهای طراحی اضافه کردم و تا به حال تعدادی مجموعه فونت و مجموعه آیکن در این دسته ارسال کردم.

website-anniversary

البته استقبالی که فکر می کنم از مطالب سایت شود نشد، به خصوص در مورد قالب های وبلاگ پرشین بلاگ و من فکر می کردم استقبال خیلی بهتری بشه. البته شاید کم کاری از من بوده و تقصیر را گردن کس دیگری نمیندازم و امیدوارم در آینده بهتر بشه. در مورد نظرات شما کاربران باید بگم که خیلی کم نظر داده اید؛ تعداد مطالب وب سایت ۱۰۲ نوشته بوده که اگر هر پست فقط یک نظر می خورد الان باید ۱۰۲ نظر داشته باشم ولی تعداد نظرات فقط ۱۸ تا بوده و این آمار خوبی نیست.

برنامه هایی برای ادامه کار این سایت دارم که موضوعات دیگری به سایت اصافه کنم و در موضوعات موجود هم هنوز قصد دارم مطالب جدیدی ارسال کنم. اگر در زمینه ادامه کار این وب سایت نظر یا پیشنهاد یا انتقادی دارید حتما ً با من در میان بگذارید تا در صورت امکان اعمال کنم؛ مثلا ً اگر در مورد موضوعات سایت نظری دارید بگویید و یا اگر موضوع جدید مد نظر دارید، پیشنهاد بدهید. در هر حال از نظرات شما خوشحال می شوم.

در هر حال خوشحالم که یکسال است همراه شما هستم. صفحه فیسبوک سایت رو هم فراموش نکنید : http://www.facebook.com/mytemplate

با احترام، محمد احمدیان – مدیر وب سایت قالب من –

لطفا برای حمایت از این سایت، با آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی بالا، این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. متشکرم


یک دیدگاه بر “سالروز افتتاح وب سایت قالب من
  1. Isidro گفت:

    Sometimes I end up really tired from sorting out the data for myself and needing to come up with a solid concept.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*