دانلود PHP Designer 2008 Professional v6.0.2.0

PHP Designer 2008 Professional یک IDE قدرتمند (محیط توسعه یکپارچه) / ویرایشگر پی اچ پی برای هر دو مبتدیان و توسعه دهندگان حرفه ای است که باعث افزایش روند ویرایش، تجزیه و تحلیل و انتشار برنامه های کاربردی و وب سایت های طراحی شده توسط پی اچ پی و دیگر زبان های وب است. مدیر پروژه، قطعه کد، کتابخانه کد داخلی بزرگ، برجسته کردن تطبیق یا عدم تطبیق براکت و تگ ها و ابزار های متعدد و Wizard ها برای بالا بردن سرعت توسعه شما را دارا است.

طراحی شده برای افزایش بهره وری شما و ساده سازی پروژه های برنامه نویسی پیچیده از طریق مجموعه ای هوشمند از ابزارهای ویرایش شامل پشتیبانی کامل از PHP 5.2، کار با هر چارچوب پی اچ پی، شاخص نحو، تکمیل کد های تو در تو هوشمند و نوک کد که شما تایپ می کنید نمایش داده می شود، بنابراین شما انجام نیاز ندارید به اسناد نگاه کنید تا ببینید کلاس ها و ویژگی های توابع چطور هستند.

PHP Designer 2008 Professional v6.0.2.0

دانلود PHP Designer 2008 Professional v6.0.2.0

حجم: ۱۶٫۲ مگابایت

نکنه: سریال این نرم افزار در کنار فایل نصب موجود است و به راحتی می توانید ازش استفاده کنید و لازم نیست در جای دیگری به دنبال سریال این نرم افزار بگردید!

لطفا برای حمایت از این سایت، با آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی بالا، این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. متشکرم


یک دیدگاه بر “دانلود PHP Designer 2008 Professional v6.0.2.0
  1. رضا گفت:

    سایت جالبی دارید به ماهم سری بزنید خوش حال میشیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*