دانلود نرم افزار Freehand MX 11.0.2

نرم افزار FreeHand یک برنامه گرافیکی برداری است که شما را در طراحی و ایجاد اشکال گرافیکی نظیر آرم ها، طراحی جلد کتاب، بروشور، کارت ویزیت و پوستر یاری می کند. علاوه بر این، می توانید تصاویر ساخته شده در این برنامه را با برنامه Flash به تصاویر متحرک تبدیل کنید. هم چنین امکان ذخیره سازی تصاویر را به نحوی فراهم کنید که قابل استفاده در صفحات وب باشد. این نرم افزار در کنار Photoshop به عنوان مکمل ویرایش تصویر، کاربران را در طراحی، تصویر سازی و چاپ یاری می رساند.

این برنامه از سری محصولات شرکت Macromedia بوده و قابلیت های زیادی را در زمینه طراحی های گرافیکی، بصری، کارهای چاپی و طراحی وب سایت ها دارد. همچنین با ابزارهای بسیار دقیق و قوی به طراحان اجازه ارائه و بروز خلاقیت و تصورات ذهنی خود را می دهد. ویرایش های وسیع، طرح بندی ها، کاربردهای انتشار و … همگی یک خط مشی و جریان کاری باز را برای یک طراحی چند منظوره آماده می سازد.

Freehand MX 11.0.2

دانلود نرم افزار Freehand MX 11.0.2

حجم: ۲۵٫۷ مگابایت

راهنمای نصب:

۱٫ اتصال خود را از اینترنت قطع نمائید و با کلیک بر روی دکمه نصب، نرم افزار را نصب کنید.

۲٫ نرم افزار را اجرا نموده و بر روی لینک You Can Also Activate By Telephone کلیک نموده و از شماره سریال زیر برای فعال سازی نرم افزار استفاده نمائید:
WPD700-54400-61494-84855

۳٫ Location و Language را به دلخواه انتخاب و سپس بر روی دکمه Continue کلیک نمائید.

لطفا برای حمایت از این سایت، با آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی بالا، این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. متشکرم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*