ثبت وبلاگ در موتورهای جستجوگر

یکی از راههای معمول که کاربران وارد یک وبلاگ یا سایت خاص می شوند، از طریق موتورهای جستجوگر (نظیر google.com، yahoo.com، bing.com و …) است؛ به این ترتیب که کلمه مورد نظر را در فیلد جستجو وارد می کنند و پس از کلیک روی دکمه جستجو، یک سری لینک ها از بالا به پایین نشان داده می شود و کاربر لینک دلخواه خود را که به خواسته اش نزدیک تز است، انتخاب می کند.
سوال اینجاست که چطور سایت یا وبلاگ خود را در موتورهای جستجوگر ثبت کنیم تا کاربران بتوانند در نتایج جستجو به آن دست پیدا کنند. یکی از جوابها این است: شما می توانید از یکی از سایتهایی که این کار را برای شما انجام می دهند استفاده کنید. یکی از همین سایت ها، سایت www.submitexpress.com است. این سایت، وبلاگ یا سایت شما را در بیش از ۷۰ موتور جستجوگر ثبت می کند. برای این کار وارد لینک بالا شوید و گزینه Free Submission را انتخاب کنید. بعدش فیلدهای خواسته شده را پر کرده و روی گزینه Submit Now کلیک کنید. اگر فیلدها را درست پر کرده باشید، کار ثبت تمام شده است.

submitexpress

سایت www.submitexpress.com امکانات دیگری در زمینه SEO در اختیار شما قرار می دهد؛ مثلاً Meta Tags Analyzer برای چک کردن متاتگ های وبلاگ یا سایت شما است. همچنین چندین قابلیت دیگر به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است که در صفحه اصلی یا در منو Free Tools می توانید به این امکانات دسترسی پیدا کنید. فرصت را از دست ندهید و برای یکبار که شده از این سایت دیدن کنید.

لطفا برای حمایت از این سایت، با آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی بالا، این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. متشکرم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*