ثبت دستی وبلاگ در موتورهای جستجوگر

همان طور که گفته بودم، یکی از روش های ثبت وبلاگ و وب سایت در موتورهای جستجوگر، استفاده از سایت هایی نظیر www.submitexpress.com است که به صورت خودکار، این کار را برای شما انجام می دهند. روش دیگر این است که شما به صورت دستی وبلاگ یا وب سایت خودتان را در موتورهای جستجو گر ثبت کنید. در اینجا به این روش برای دو موتور جستجوگر معروف و محبوب می پردازم.
برای ثبت در جستجوگر گوگل، به آدرس زیر بروید:
http://www.google.com/addurl/?continue=/addurl
آدرس وبلاگ یا وب سایت خودتان را در قسمت url تایپ کنید. کلمه امنیتی را مطابق شکل وارد کنید. در آخر دکمه submit request را فشار دهید.
submit_google
برای ثبت در جستجوگر بینگ، به آدرس زیر بروید:
http://www.bing.com/webmaster/SubmitSitePage.aspx
آدرس وبلاگ یا وب سایت خودتان را در قسمت Type the URL of your homepage تایپ کنید. کلمه امنیتی را مطابق شکل وارد کنید. در آخر دکمه submit را فشار دهید.
submit_bing
نکته: دقت داشته باشید که آدرس اصلی وبلاگ یا وب سایت خود (نه آدرس یک پست یا صفحه اضافی) را در فیلدهای مربوط به آدرس وارد کنید و همچنین از وارد کردن جداگانه دیگر صفحات نیز خودداری کنید. فقط صفحه اصلی را ثبت کنید و منتظر بمانید تا وبلاگ یا وب سایت شما در این موتورهای جستجوگر ایندکس شوند. اگر صفحه اصلی ایندکس شود، بقیه صفحات آن هم ایندکس خواهد شد.
برای دیگر موتورهای جستجوگر هم می توانید دنبال این چنین روش های مشابه باشید و به صورت دستی، وبلاگ یا وب سایت خودتان را ثبت کنید.

لطفا برای حمایت از این سایت، با آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی بالا، این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. متشکرم


یک دیدگاه بر “ثبت دستی وبلاگ در موتورهای جستجوگر
  1. Preston گفت:

    Good article. I certainly love this site. Thanks!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*