ترجمه قالب های اصلی بلاگفا به پرشین بلاگ

چند روزی بود که هیچ پست جدیدی ارسال نکرده بودم. یک خبر جالب برای شما دارم: از این به بعد شما می تونید قالب های اصلی سیستم وبلاگدهی بلاگفا رو در پرشین بلاگ داشته باشید. تصمیم دارم قالب های اصلی بلاگفا (که سیستم خیلی محبوبی هم هست) برای پرشین بلاگ ترجمه کنم. قالب های بلاگفا سبک هستند اما می تونند زیبایی خاصی به وبلاگ شما بدهند.

این اولین تجربه من در ترجمه قالب نیست و سعی می کنم به تدریج و شکل بسیار خوبی این کار رو عملی کنم. همون طور که می دونید، از کد قالب های بلاگفا نمیشه در پرشین بلاگ استفاده کرد. برای مثال من از کد قالب آبی ساده بلاگفا در پرشین بلاگ استفاده کرده و صفحه اصلی وبلاگ رو برای شما ذخیره کردم: http://www.my-template.ir/templates/blogfa/simple-blue/blogfa-in-persianblog.htm

همانطور که می بینید قالب و مطالب وبلاگ به درستی نمایش داده نمیشه. من برای شما قالب ها رو ترجمه می کنم و شما با استفاده از کدهای جدید برای پرشین بلاگ، همه قالب های بلاگفا رو می تونید در وبلاگ خودتون در پرشین بلاگ استفاده کنید. این برای کسانی که می خوان از پرشین بلاگ استفاده کنند ولی قالبی از قالب های بلاگفا رو می پسندند خوبه.

همین طور تجربه استفاده از سیستم پرشین بلاگ با قالب های یک سیستم دیگه (بلاگفا) می تونه تجربه جدید و جالبی باشه. اولین قالب رو هم که قالب آبی ساده بلاگفا است رو ترجمه کردم و در پست بعدی قرار خواهم داد. این قالب ها رو هم در موضوع قالب پرشین بلاگ قرار می دهم و موضوع جدیدی برای سایت قرار نخواهم داد.

امیدوارم مورد پسند شما قرار بگیره و منتظر نظرات شما هستم.

لطفا برای حمایت از این سایت، با آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی بالا، این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. متشکرم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*