آموزش PHP جلسه نهم

نهمین جلسه از سری آموزش زبان PHP رو برای شما قرار می دهم. موضوع این جلسه در مورد فرم ها است و مدرس کمی وارد بحث HTML میشه ولی چون این آموزش PHP هستش، طبیعتا ً مباحث PHP مربوط به فرم ها بیشتر توضیح داده میشه. البته اگر دنبال مطالب بیشتری در مورد کارکردن با فرم ها در HTML هستید، این آموزش تصویری را ببینید: اینجا را کلیک کنید

آموزش PHP

این جلسه از آموزش PHP با بحث متغیرهای سوپرگلوبال (superglobal variables) شروع میشه و بعد به آرایه سرور ( $_server array) رو توضیح میده و مثال هایی در این مورد زده میشه. آرایه $_request گفته شده و دسترسی به ورودی فرم مطرح میشه. ترکیب HTML و PHP در یک صفحه هم از اموزش های این جلسه است.  استفاده از فیلدهای مخفی برای ذخیره وضعیت هم از دیگر آموزش های این ویدئو است.

اسکریپ ها و فرم های آپلود فایل هم آموزش داده می شود. لازم به ذکر است که همه مطالب گفته شده، به همراه مثال است و مدت این ویدئو هم ۲۲:۰۲ دقیقه است.

 

 

دانلود جلسه نهم آموزش PHP با کیفیت بهتر

صاحب امتیار: شرکت داده های رایانه ای البرز
مدیر پروژه: عبدالکریم شاه ولی
مدرس: محمد ایمانی


جلسه نهم در مورد کار کردن با فرم ها در PHP است.

نکته ۱: برای تغییر در کیفت تصویر، می توانید دکمه HD را انتخاب کرده و در صورت تمایل آخرین حد کیفیت را انتخاب نمایید. همچنین گزینه تمام صفحه هم از سمت راست ویدئو در دسترس است.

نکته ۲: در صورتی که باز هم از کیفیت فیلم آموزشی در آپارات راضی نبودید، می توانید از لینک زیر آن اقدام به دانلود آموزش کنید. کیفیت فایل دانلودی بالاتر است.

نکته ۳: برای دانلود فایل مثالها و برنامه مورد نیاز این دوره به لینک http://www.my-template.ir/?p=916 مراجعه نمایید.

لطفا برای حمایت از این سایت، با آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی بالا، این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. متشکرم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*