آموزش PHP جلسه دوازدهم

باز هم به آخر کار رسیدیم و این جلسه آخرین جلسه آموزش PHP یعنی جلسه دوازدهم است و به شما دوستداران برنامه نویسی وب تقدیم میشه. در این جلسه به طور کلی در مورد کارکردن با تصاویر در PHP بحث میشه و جا داره که کسانی که دوست دارند PHP کار کنند با مباحث این درس آشنا بشوند.

آموزش PHP

در این جلسه چک کردن پیکربندی با تابع gd_info() و ساختن و خروجی دادن تصاویر را داریم. به دست آوردن رنگ و چاپ کردن خطوط را می آموزیم. انجام دادن چاپ کردن رنگ را داریم و رسم کردن کمان را. کشیدن مستطیل و چند ضلعی را هم می بینید و می آموزید. شفاف کردن رنگ ها در PHP و نوشتن روی یک عکس با تابع imagestring() را داریم. در آخر هم نوشتن یک رشته با تابع imageTTFtext() و تست کردن بعد متن با تابع imageTTFbox() در این جلسه آموزش داده شده است.

دانلود جلسه دوازدهم آموزش PHP با کیفیت بهتر

صاحب امتیار: شرکت داده های رایانه ای البرز
مدیر پروژه: عبدالکریم شاه ولی
مدرس: محمد ایمانی


جلسه دوازدهم در مورد کارکردن با تصاویر در PHP است.

نکته ۱: برای تغییر در کیفت تصویر، می توانید دکمه HD را انتخاب کرده و در صورت تمایل آخرین حد کیفیت را انتخاب نمایید. همچنین گزینه تمام صفحه هم از سمت راست ویدئو در دسترس است.

نکته ۲: در صورتی که باز هم از کیفیت فیلم آموزشی در آپارات راضی نبودید، می توانید از لینک زیر آن اقدام به دانلود آموزش کنید. کیفیت فایل دانلودی بالاتر است.

نکته ۳: برای دانلود فایل مثالها و برنامه مورد نیاز این دوره به لینک http://www.my-template.ir/?p=916 مراجعه نمایید.

لطفا برای حمایت از این سایت، با آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی بالا، این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. متشکرم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*