آموزش PHP جلسه دهم

داریم کم کم به جلسات آخر سری آموزش تصویری PHP نزدیک می شویم. این جلسه که در این پست قرار گرفته، آموزش PHP جلسه دهم هست که به همه کاربران گرامی این سایت تقدیم می شود. این جلسه در مورد کار کردن با فایل ها بحث شده و مطالب مفیدی در اختیار شما قرار میده.

آموزش PHP

در این جلسه شما آموزش تابع include() رو خواهید دید. چک کردن موجود بودن با تابع file_exist() رو دارید. چک کردن حالات یک فایل رو یاد می گیرید. اندازه فایل رو با تابع filesize() می بینید. باز کردن یک فایل برای نوشتن یا خواندن از مطالب این جلسه آموزش است. خواندن از یک فایل با تابع fread() رو داریم به همراه خواندن کاراکترها با تابع fgetc() . به نوشتن با توابع fwrite() و fputs() پرداخته میشه. قفل کردن فایل با تابع flock() رو داریم. پاک کردن پوشه با تابع rmdir() از جمله آموزش های این جلسه است. باز کردن یک پوشه با تابع opendir() آموزش داده شده و خواندن محتوی یک پوشه با تابع readdir(). لازم به ذکره که آموزش ها با مثال ارائه میشه و در عمل شاهد انجام کار خواهید شد.

دانلود جلسه دهم آموزش PHP با کیفیت بهتر

صاحب امتیار: شرکت داده های رایانه ای البرز
مدیر پروژه: عبدالکریم شاه ولی
مدرس: محمد ایمانی


جلسه دهم در مورد کار کردن با فایلها در PHP است.

نکته ۱: برای تغییر در کیفت تصویر، می توانید دکمه HD را انتخاب کرده و در صورت تمایل آخرین حد کیفیت را انتخاب نمایید. همچنین گزینه تمام صفحه هم از سمت راست ویدئو در دسترس است.

نکته ۲:
در صورتی که باز هم از کیفیت فیلم آموزشی در آپارات راضی نبودید، می توانید از لینک زیر آن اقدام به دانلود آموزش کنید. کیفیت فایل دانلودی بالاتر است.

نکته ۳: برای دانلود فایل مثالها و برنامه مورد نیاز این دوره به لینک http://www.my-template.ir/?p=916 مراجعه نمایید.

لطفا برای حمایت از این سایت، با آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی بالا، این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. متشکرم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*