آموزش HTML و CSS با w3schools به زبان فارسی

در این آخرین روزهای پاییز و منتهی به زمستان که هوا هم امروز اینجا سرد شده در خدمت شما هستم. باز هم آموزش و امیدوارم خسته نشده باشید. امروز “آموزش HTML و CSS با w3schools به زبان فارسی” را برای شما قرار می دهم. این آموزش را آقا یا خانم شجا گرداوری کردند و منبع اصلی ایشان هم این طور که خودشان ذکر کردند سایت w3schools.com بوده است.

سایت w3schools.com یک سایت آموزشی رایگان و خارجی است که یکی از کامل ترین سایت‌های آموزشی در زمینه طراحی و توسعه وب می باشد که من دیده ام و آموزش‌های بسیار مفیدی هم در این سایت ارائه شده است. مشکلی که کاربران ایرانی و فارسی زبانان با این سایت می تونند با این سایت داشته باشند این هست که زبان اصلی سایت انگلیسی است.

مترجم گوگل هم که سایت w3schools.com تعبیه کرده چنگی به دل نمیزنه و درست ترجمه نمی کنه و برای همین کسانی که زبان انگلیسی رو خوب بلد نیستند ممکن نتونند از امکانات این سایت مفید بهره ببرند. در این میان برخی از دوستان ترجمه مطالب آموزشی این سایت را تهیه کردند که فایل آموزشی ارائه شده در این پست هم یکی از آنها است.

آموزش HTML و CSS با w3schools به زبان فارسی، شامل یک فایل PDF و دارای ۵۴ صفحه می باشد. البته من فایل رو دیدم و بیشتر آموزش در مورد HTML هست و قسمت کمی به CSS اختصاص پیدا کرده است. بهتر است بدانید که HTML و CSS به همراه javascript ، سه زبان اصلی هستند که هر طراح و برنامه نویس صفحات وب باید آنها را آموخته باشد.

Learn HTML and CSS with w3schools

دانلود آموزش HTML و CSS با w3schools به زبان فارسی

حجم فایل: ۴۴۸ کیلوبایت
فرمت: PDF
تعداد صفحات: ۵۴

امیدوارم مورد استفاده شما قرار بگیره و برای شما مفید باشه.

لطفا برای حمایت از این سایت، با آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی بالا، این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. متشکرم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*