آموزش HTML به زبان ساده و روان – تالیف سفکاف

چند وقت هست که فقط ماه به ماه می رسم وب سایت رو به روز کنم ولی امیدوارم مطالبی که قرار می دهم مورد استفاده شما قرار بگیره. این هفته با یک فایل آموزشی HTML جدید در خدمت شما هستم: آموزش HTML به زبان ساده و روان – تالیف سایت فناوری کاردانش استان فارس (فقط مخفف نام مولف رو که توی عنوان نوشته آوردم دقت کنید: سفکاف! ما این هستیم دیگه!! حالا فکر کردید با یک مولف خارجی روبرو هستید؟!)

این آموزش در قالب یک فایل .pdf و مشتمل بر ۶ فصل، ۲۵ درس  و ۵۳ صفحه است. همین طور که می بینید و بعد از دانلود هم مشاهده خواهید کرد، با وجود تشابه اسمی و دسته بندی، این آموزش با آموزش قبلی متفاوت است.

learning HTML

آموزش HTML به زبان ساده و روان – تالیف سفکاف

حجم فایل: ۲٫۰۱ مگابایت
فرمت: PDF
تعداد صفحات: ۵۳

برای دیدن فهرست مطالب لطفا ً اول فایل رو دانلود کنید (باز هم وقت نیست که فهرست رو همین جا داخل نوشته قرار بدهم، “ببخشید”.)

نکته: شاید بپرسید هدف من از گذاشتن این چنین آموزش هایی که موضوع مشابهی دارند ولی از مولف های گوناگون هستند چیست؟ خوب من یک مجموعه از این دست کتاب های الکترونیکی در اختیار دارم و می خواهم شما هم از این آموزش ها استفاده کنید. ضمنا ً همه آموزش ها به یک سبک نیستند و شما ممکنه از یکی خوشتون بیاد ولی دیگری رو مفید ندونید یا با وجود این که یک تعداد از مطالب تکرار میشه ولی یک تعداد مطالب هم در یک pdf هست ولی داخل دیگری نیست و تفاوت وجود داره. به علاوه سایت های متعددی وجود دارند که چنین کتاب های الکترونیکی آموزشی رو تهیه می کنند یا برای دانلود قرار می دهند ولی سایت های کمتری هستند که در یک موضوع (مثلا ً آموزش HTML یا PHP) آموزش های متعدد قرار بدهند و من سعی می کنم این کار رو انجام بدهم. با این توصیف ها، باز هم امیدوارم که این آموزش ها به درد شما بخوره و بتونید به خوبی ازشون استفاده کنید.

منتظر نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما هستم.

موفق باشید!

 

لطفا برای حمایت از این سایت، با آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی بالا، این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. متشکرم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*