آموزش مقدماتی جاوا اسکریپت

اگر شما هم دنبال یادگیری طراحی صفحات وب هستید و می خواهید دانش خودتان را در این زمینه افزایش دهید و ضمنا ً زبان جاوا اسکریپت را به عنوان یکی از سه زبان حیاتی در طراحی صفحات وب (بعد از زبان‌های HTML و CSS) یاد بگیرید و تازه کار هستید، من این آموزش را به شما پیشنهاد می کنم. این آموزش به طور مقدماتی مباحثی از زبان جاوا اسکریپت را آموزش می دهد و برای شروع کار شما می تواند مناسب باشد.

در مقدمه این کتابچه آموزشی و از زبان نویسنده آن می خوانید: “جاوا اسکریپت یک زبان اسکریپت‌نویسی تحت وب است که برای افزایش پویایی صفحات HTML به کار می رود. از این زبان می توان برای ارزیابی اعتبار فرم های HTML قبل از ارسال آن به سرور، شناسایی کاربران، ایجاد انواع منوها و بسیاری کارهای دیگر استفاده کرد.”

این آموزش شامل یک فایل PDF و در ۲۱ صفحه می باشد. متاسفانه نویسنده اثر، هیچ نام یا نشانی ایمیل از خود در کتابچه ننوشته و به همین خاطر این آموزش را بدون ذکر نامی از نویسنده برای دانلود قرار می دهم. این آموزش هم مثل اکثر آموزش های دیگر قرار گرفته در این سایت، کاملا ً رایگان است. امیدوارم برای شما مفید باشد.

آموزش مقدماتی جاوا اسکریپت

دانلود آموزش جاوا اسکریپت (مقدماتی)

حجم فایل: ۱۹۶ کیلوبایت
فرمت: PDF
تعداد صفحات: ۲۱

عناوین مطالب آموزش:
نحوه استفاده از کدهای جاوا اسکریپت در صفحه
معرفی عملگرهای مورد استفاده در جاوا اسکریپت
نمایش پیام هشدار در صفحه با جاوا اسکریپت
نوشتن متن توسط جاوا اسکریپت
معرفی دستور شرطی if..else و کاربردهای مختلف آن
دستور شرطی switch در جاوا اسکریپت
رویداد onmouseover
دکمه‌ها و موارد استفاده از آنها
آموزش کار با تاریخچه مرورگر با استفاده از جاوا اسکریپت
درخواست اطلاعات از کاربر

این موارد عناوین اصلی آموزش بودند و زیرعنوان‌ها رو در اینجا ننوشتم.

لطفا برای حمایت از این سایت، با آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی بالا، این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. متشکرم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*