آموزش قرار دادن فایل فلش در وبلاگ

یک آموزش کوچک دیگر برای شما که می خواهید یک فایل فلش (لوگو، بنر یا هر فایل فلشی) را در وبلاگ یا سایت خودتان قرار دهید. کد قرار دادن موسیقی در وبلاگ را به یاد دارید؟ تگ مورد استفاده همون تگ embed هست:

این بار به جای flash-url در کد بالا، آدرس فایل فلش آپلود شده خودتان را وارد کنید (آدرس فایل باید مستقیم و فرمت فایل باید swf باشه) اما هنوز کار تمام نشده است؛ به جای واژه tool باید ارتفاع فایل فلش را و به جای arz ، عرض فایل فلش خودتان را قرار دهید. در واقع شما خاصیت های height (ارتفاع) و width (عرض) را مقدار دهی می کنید. کد رو که ویرایش کردید، آن را در قسمت مناسبی از قالب وبلاگ (از قسمت مدیریت وبلاگ و سپس ویرایش قالب یا قسمت کدهای اضافی کاربر – اگر وجود داره -) یا سایت خود قرار دهید.

همون طور که گفتم یکی از کاربردهای این کد، قرار دادن لوگو و بنر فلش در وبلاگ یا وب سایت است.

یک نکته: اگر می خواهید چند تا کد (مثلاً آمارسنج، موسیقی یا فایل فلش) را با هم قرار دهید، بهتر است هر کدام را در خط جدید قرار دهید. برای این کار، بین کدهای آنها از تگ br به صورت زیر استفاده کنید؛ برای مثال:

لطفا برای حمایت از این سایت، با آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی بالا، این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. متشکرم


یک دیدگاه بر “آموزش قرار دادن فایل فلش در وبلاگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*